Sütyen Aksesuarları

Bir dış meme protezi, mastektomi sonrası giyilebilir yapay bir meme şeklidir. Bu vücudu dengelemeye yardımcı olur, sırt ve boyun ağrılarını engeller, omuzların sarkmasını önlemeye yardımcı olur.

Bir kadının mastektomi ameliyatı sonrasında eski dış görünüşüne yeniden kavuşma isteği çok doğaldır. Bu zor günlerde kendisini yeniden mutlu hissetmesini sağlayacak olan dış görünüşüdür. Bu konuda protez sütyen kadınların en büyük yardımcısı. Meme protezleri, çekici ve rahat iç çamaşırları kadınlarımıza gerekli desteği sağlamaktadır.

Yüksek kalite silikondan üretilen protez sütyenlerin amacı göğüs dokusunun alındığı durumlarda kadının vücut hatlarına yeniden doğal bir görünüm kazandırmak. Ameliyat sonrası oluşabilecek olan kas dengesizlikleri de bu şekilde giderilmeye çalışılır. Böylece doğabilecek olası ağrıların da önü kesilmeye çalışılır.

Her kadın güzel olmayı hak eder. Protez sütyenler de çekici çizgileri ve renk seçenekleri ile bu açığı kapatıyor.  

Yüksek kalite silikondan üretilen protez sütyenlerin kullanımları oldukça rahattır. Bir çok modelde iki tarafta da cep oluşu, protezin ister sağ, ister sol olarak kullanılmasına olanak verir. Kalın askıları sayesinde protezin rahat taşınması sağlanır.

Ameliyat sonrası iyileşme süreci genellikle dört ile sekiz hafta arası sürer. İyileşme sürecinden sonra, protez sütyen takılmaya başlanabilir.

Protez sütyenlerin her üç ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.

Meme protezi giymek, kişisel bir karardır . Bir protez de bu avantajları sunuyor: göğüs ve cerrahi izleri kapatır, duruşunuzun dengelenmesine yardımcı olur, diğer göğüsün yana kaymasını veya yukarı kalkmasını önler,  omurga eğriliğini önler, omuz ve boyunda doğabilecek kas ağrısı ile ilgili sorunları önlemede yardımcı olur.

3 Ürün Bulundu
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla
3 Ürün Bulundu
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla